Jak pracovat s Revolut?

Admin

Ask Q

Ооооочень быстрый обмен криптовалют!

Na Revolut účet lze peníze zaslat dvěma způsoby. Nabitím skrze kartu – tato možnost je prakticky okamžitá a zdarma. Bankovní převod – transakce zatím probíhá přes britskou banku, jedná se o proces, který zabere 1-3 dny a je to normální SEPA platba.

Jak dostat peníze z Revolut?

Klepneme na záložku Platby, následně na tlačítko Bankovní převod a na ikonku plus s nápisem Přidat bankovní účet. Následuje výběr Země a Měny. Pro ČR pochopitelně zvolíme Česko a Českou korunu. Na poslední obrazovce vyplníme Jméno, Příjmení, IBAN, BIC/SWIFT a nepovinně telefon a email.

Kdy se vyplati Revolut?

Převody BACS, které zaměstnavatelé často používají k výplatě mezd, mohou trvat až tři pracovní dny. Místní údaje pro platby v EUR: Při převodu EUR z banky v oblasti SEPA může převod trvat až dva pracovní dny. Platba SEPA Instant trvá jen pár vteřin (zde si ověřte, zda odesílající banka převod SEPA Instant podporuje).

Kolik se plati za Revolut?

Revolut umožní převody z karty na kartu. Poplatek bude 0,70 % při převodu na evropské karty a 2,30 %, min. 0,50 USD při převodu na ostatní karty. (Podrobné poplatky za převody na platební karty.)

Odkud je Revolut banka?

Proč používat Revolut?

Žádné poplatky Ani veřejně přiznané, ani skryté. Revolut si neúčtuje žádné poplatky za transakce, neplatíte za vedení účtu ani za výběry z bankomatu. Při výběrech z bankomatu se nenechte překvapit, pokud se vám ve vyúčtování nějaký poplatek objeví.

Proč nepoužívat Revolut?

Pokud jste stávajícími uživateli Revolutu s daňovým domicilem v Česku, máte smluvní vztah s litevskou společností Revolut Payments UAB. To je platební instituce vydávající elektronické peníze. Tyto peníze na vašem účtu Revolut nejsou pojištěny.

Kde má sídlo Revolut?

Revolut Bank je banka založená a držící licenci v Litevské republice s číslem společnosti 304580906 a autorizačním kódem LB002119 a se sídlem na adrese Konstitucijos ave. 21B, 08130 Vilnius, Litevská republika.

Kdo vlastní banku Revolut?

Hlavní mozek celého projektu a zakladatel Revolutu Nikolaj Nikolajevič Storonskij (Twitter) má britské i ruské občanství a žije ve Spojeném království. Vystudoval Moskevskou fyzikálně-technickou univerzitu s titulem magistra věd a na Ruské ekonomické škole získal další titul magistra ekonomie.

Kde najdu v Revolut IBAN?

Svůj kód IBAN naleznete v aplikaci pod záložkou Účty na domovské obrazovce klepnutím na symbol země vedle zůstatku. Chcete-li i nadále přijímat bankovní převody na váš účet Revolut, budete muset použít tyto údaje LT. Od 31.

Jak dlouho trva prevod z Revolutu na účet?

Převody v EUR na bankovní účet v oblasti SEPA obvykle proběhnou během pár sekund, ale pokud banka příjemce nepodporuje okamžité platby, můžou trvat až 2 dny. Převody v IDR, INR a MYR na bankovní účet u banky sídlící v Indonésii, Indii a Malajsii většinou proběhnou do 1 pracovního dne.

Jak dlouho trva převod z Revolut na účet?

Převody CZK na bankovní účet v České republice obvykle dorazí do 1 pracovního dne. Někdy to může trvat až 3 až 5 pracovních dnů. Převody na karty obvykle proběhnou během několika minut, ale mohou trvat až 30 minut.

Jak získat kartu zdarma u Revolut?

Jak získat účet u Revolut? Nejprve je nutné si stáhnout mobilní aplikaci Revolut. Pokud to provedete přes tento odkaz – Revolut karta, tak získáte kartu zdarma na nově založený účet Revolut. Při registraci vyplníte své osobní údaje.

Jak vybrat peníze z Revolut akcie?

Investiční aktiva (akcie, komodity a vybrané kryptoměny) nelze převést z účtu Revolut. Můžete je pouze nakoupit nebo prodat. Pozor na převody peněz a investování o víkendu, platí se vyšší poplatky. Pozor na překročení limitů pro bezplatný výběr hotovosti, bezplatný převod měna a podobně.

Jak Dobijet Revolut?

Otevřete aplikaci Revolut, klepněte na Přidat peníze a poté na Změnit. Přidejte správné údaje své karty, včetně: 16místného čísla karty. Data konce platnosti.

Jak vybrat z Revolutu?

Zdarma můžete kartou Revolut vybrat z bankomatů pouze 4 500 Kč měsíčně (u placených tarifů je to 9 000 Kč, respektive 22 000 Kč). Při výběru nad tento limit zaplatíte poplatek 2 % z vybírané částky. Poplatek 2 % zaplatíte taky při více než 5 výběrech z bankomatu za měsíc.

Jak funguje Revolut?

Revolut tak funguje jako virtuální peněženka, do které vložíte zvolený objem finančních prostředků, investiční platforma a levná směnárna v jednom. Zdarma získáte i platební (debetní) kartu, se kterou jednoduše zaplatíte nebo vyberete hotovost.

Jak směnit peníze v Revolut?

Pokud potřebujete provést platbu kartou nebo vybrat hotovost v měně, kterou nemůžete v Revolutu držet, jednoduše zaplaťte kartou Revolut nebo s ní vyberte hotovost. Směnu automaticky provedeme za vás s nejlepším dostupným kurzem poskytovaným na měnových burzách. Za směnu měn s Revolutem mohou být účtovány poplatky.

Jak vybrat peníze z bankomatu Revolut?

V základě za Revolut výběr z bankomatu v zahraničí nic neplatíte. Pokud ale nepřekročíte limit určený pro váš typ účtu. V neplaceném Standard účtu to znamená maximálně 5 výběrů nebo 4 500 Kč měsíčně, v programu Plus už jen 4 500 Kč, Premium vám povolí částku 9 000 Kč a nejdražší Metal až 22 000 Kč měsíčně.

Jak používat Revolut v zahraničí?

Jak s kartou platit Placení přes Revolut je velmi jednoduché. Pokud chcete zaplatit něco v měně, kterou máte v aplikaci nahranou, uhradíte danou částku tak, jak jste zvyklí u své platební karty. Pokud zrovna tuto měnu nevlastníte a její převod by trval příliš dlouho, najde Revolut jinou měnu, kterou jde zaplatit.

Jak platit kartou v zahraničí?

Někdy se může stát, že platební terminál vaši kartu nepřijme. Proto je dobré mít na cestách karty dvě, ideálně dvou různých typů (např. Visa a Mastercard). Při cestách do zahraničí se vyplatí mít s sebou kreditní kartu.

Jak danit Revolut akcie?

Revolut při založení investičního účtu automaticky vyplňuje za uživatele i formulář W-8 BEN, který umožňuje zamezit dvojímu zdanění mezi Českou republikou a USA. Díky tomu jsou dividendy obdržené od amerických akciových společností držených na investičním účtu Revolut daněny sazbou pouze 15 %.

Jak vyměnit peníze na Revolut?

Pokud potřebujete provést platbu kartou nebo vybrat hotovost v měně, kterou nemůžete v Revolutu držet, jednoduše zaplaťte kartou Revolut nebo s ní vyberte hotovost. Směnu automaticky provedeme za vás s nejlepším dostupným kurzem poskytovaným na měnových burzách. Za směnu měn s Revolutem mohou být účtovány poplatky.

Jak platit virtuální kartou Revolut?

Po vygenerování karty je virtuální karta připravena k okamžitému použití. Údaje karty můžete použít k provádění plateb online nebo přes telefon. Virtuální kartu si dokonce můžete přidat do Apple Pay nebo Google Pay a provádět bezkontaktní platby pomocí telefonu.

Jak funguje Revolut?

Revolut tak funguje jako virtuální peněženka, do které vložíte zvolený objem finančních prostředků, investiční platforma a levná směnárna v jednom. Zdarma získáte i platební (debetní) kartu, se kterou jednoduše zaplatíte nebo vyberete hotovost.

Jak bezpecny je Revolut?

Revolut a bezpečnost Další je možnost zamknout, respektive zmrazit všechny své karty prostřednictvím aplikace. Jsou zde však i jiné bezpečnostní prvky: Máte možnost stanovit své maximální měsíční finanční limity, které Vám aplikace jednoduše nedovolí překročit. Tím se vyhnete zbytečným poplatkům.

Podobne clanky

Jak dlouho trva prevod z Revolut na účet?

Jak koupit Akcie přes Revolut?

Были ли наши ответы полезны?

Да Нет

Большое спасибо за ваш отзыв!

У вас есть еще вопросы?Отправить

FAQ

 • Какая минимальная сумма для трейдинга?
 • Торговать можно с любой суммой, к примеру, с 1000 рублей. Однако минимальная рекомендуемая сумма при самостоятельном инвестировании составляет 50 000 руб., т. к. с меньшей суммой вы сможете реализовать не все стратегии.Сколько нужно денег для начала трейдинга? Оптимальные суммы минимального стартового капитала на бирже для новичков — от 5 000 рублей до 5 000 $ в зависимости от выбранного рынка, ст...


 • Как начать крутить Бинанс?
 • Все, что нужно, чтобы начать зарабатывать, – это купить токены с помощью Binance P2P, а затем отправить их на Binance Earn. Вот и все! Существует несколько способов купить криптовалюту на Binance. Следуйте этим инструкциям, если вы хотите приобрести токены за доллары США.Чтобы крутить Бинанс, нужно пополнить зарубежный банк, поскольку так сделка не получится. Для этого нужно указать, что вы гражда...


 • Как получить 500 долларов от Бинанс?
 • С помощью ваучера на тестовые средства для депозитов на сумму 500 BUSD можно получить только вознаграждения от депозита за семь дней. Ваучер на тестовые средства для депозита нельзя вывести или обменять. Право на вознаграждение получат только новые пользователи Binance Savings.Как получить подарок от Бинанс? Пользователи могут получить доступ к подаркам в приложении Binance в разделе «Мои подарки...


 • Сколько денег на Бинансе?
 • Сколько денег у Бинанс? Сколько Криптовалют на Бинансе? Зарегистрируйтесь сейчас и бесплатно создайте свой криптопортфель! Выполните эти простые шаги, чтобы начать торговать. Пополните свой криптовалютный аккаунт и начните торговать криптовалютой. В чем суть заработка на Бинансе? Что такое Binance Earn? Binance Earn позволяет пользователям сберегать и приумножать свои криптовалютные активы, не тр...


 • Какая зарплата у трейдера?
 • В других странах мира трейдеры получают следующие зарплаты (средние базовые оклады в год): В США - зарплата трейдера с Уолл-стрит: 123 000 долларов в год, В Австралии: 102 000 австралийских долларов в год, В Японии: 7 000 000 йен в год, В Китае: 159 000 юаней в год, В Сингапуре: 120 000 сингапурских долларов в год, ✔️ В России: 114 000 рублей в месяц, В Южной Африке: 623 609 рандов в год.Сколько н...


 • Сколько зарабатывают трейдеры в день?
 • Сколько зарабатывает трейдер за день? Можно ли много заработать на трейдинге? Вы сможете зарабатывать очень много, но не сразу. Большинство новичков теряют деньги в первый год работы — от 68 до 95% по статистике на разных ресурсах. Также учтите, что заработок на трейдинге вообще не гарантирован. Даже опытные участники рынка теряют деньги, что уж говорить о начинающих трейдерах. Какая зарплата у т...


 • Что стоит покупать на Бинанс?
 • Самые торгуемые криптовалюты на Binance прямо сейчас Покупайте просто и безопасно BNB, DOGE, XRP, ETH, USDT, ADA, LTC, LINK и более 100 других криптовалют с помощью кредитной/дебетовой карты.Что лучше купить в Бинанс? Binance поддерживает различные криптовалютами и позволяет легко их покупать с помощью долларов США, евро, юаней, австралийских долларов, индийских рупий, российских рублей и других ф...


 • Как получить 100$ на Бинанс?
 • Для получения права на приветственную награду в размере 100 долларов США вам необходимо создать аккаунт Binance с помощью кнопки «Зарегистрироваться» в правом верхнем углу этой страницы. В противном случае при создании учетной записи вам придется ввести реферальный ID вручную.Подробный алгоритм действий для активации приветственный 100 долларов от бинанс: Регистрация. Разумеется, бонус новичку дае...


Comments

Leave a Comment

Отправить нам письмо