Jak zaplatit Revolutem?

Admin

Ask Q

Ооооочень быстрый обмен криптовалют!

Jak s kartou platit Placení přes Revolut je velmi jednoduché. Pokud chcete zaplatit něco v měně, kterou máte v aplikaci nahranou, uhradíte danou částku tak, jak jste zvyklí u své platební karty. Pokud zrovna tuto měnu nevlastníte a její převod by trval příliš dlouho, najde Revolut jinou měnu, kterou jde zaplatit.

Jak zaplatit na Revolut?

K aktivaci bezkontaktních plateb je potřeba provést nejdříve běžnou transakci pomocí čipu se zadáním PINu. Pokud na svůj účet Revolut potřebujete přidat větší částku, je nejlepší udělat to bankovním převodem. Pokud zvolíte přidávání peněz kartou, doporučujeme vám aktivovat automatické přidávání peněz.

Jak platit Revolutem v zahraničí?

Když chcete získat dobrý kurz pro platby v zahraničí, existuje platební karta Revolut. Stáhnete si mobilní aplikaci Revolut, zaregistrujete se, zvolíte pin a poštou přijde klasická Visa karta. Karta je zdarma, vedení karty taky.

Jak poslat peníze z Revolut na bezny účet?

Klepneme na záložku Platby, následně na tlačítko Bankovní převod a na ikonku plus s nápisem Přidat bankovní účet. Následuje výběr Země a Měny. Pro ČR pochopitelně zvolíme Česko a Českou korunu. Na poslední obrazovce vyplníme Jméno, Příjmení, IBAN, BIC/SWIFT a nepovinně telefon a email.

Jak platit virtuální kartou Revolut?

Po vygenerování karty je virtuální karta připravena k okamžitému použití. Údaje karty můžete použít k provádění plateb online nebo přes telefon. Virtuální kartu si dokonce můžete přidat do Apple Pay nebo Google Pay a provádět bezkontaktní platby pomocí telefonu.

Jak poslat peníze z Revolut na bezny účet?

Klepneme na záložku Platby, následně na tlačítko Bankovní převod a na ikonku plus s nápisem Přidat bankovní účet. Následuje výběr Země a Měny. Pro ČR pochopitelně zvolíme Česko a Českou korunu. Na poslední obrazovce vyplníme Jméno, Příjmení, IBAN, BIC/SWIFT a nepovinně telefon a email.

Proč nepoužívat Revolut?

Pokud jste stávajícími uživateli Revolutu s daňovým domicilem v Česku, máte smluvní vztah s litevskou společností Revolut Payments UAB. To je platební instituce vydávající elektronické peníze. Tyto peníze na vašem účtu Revolut nejsou pojištěny.

Kdy se vyplati Revolut?

Převody BACS, které zaměstnavatelé často používají k výplatě mezd, mohou trvat až tři pracovní dny. Místní údaje pro platby v EUR: Při převodu EUR z banky v oblasti SEPA může převod trvat až dva pracovní dny. Platba SEPA Instant trvá jen pár vteřin (zde si ověřte, zda odesílající banka převod SEPA Instant podporuje).

Jak pracovat s Revolut?

Na Revolut účet lze peníze zaslat dvěma způsoby. Nabitím skrze kartu – tato možnost je prakticky okamžitá a zdarma. Bankovní převod – transakce zatím probíhá přes britskou banku, jedná se o proces, který zabere 1-3 dny a je to normální SEPA platba.

Jak vybrat eura z Revolut?

S platební kartou Revolut na českém BINu můžete vybírat bez poplatků, kromě Sberbank, vezme si od vás 150 Kč. U bankomatů Euronet získáte při výběru hotovosti možnost volby. Můžete si vybrat, zda chcete CZK, nebo EUR.

Jak poslat z Revolutu na účet?

Pokud chcete na bankovní účet převést některou z více než 30 podporovaných měn s nuceným oběhem, klepněte na Platby → Převody → Odeslat → + Nové → Přidat bankovního příjemce. Pokud platíte společnosti, budete požádáni o přidání podrobností bankovního převodu pro fyzické osoby nebo podnikatele.

Jak Dobijet Revolut?

Otevřete aplikaci Revolut, klepněte na Přidat peníze a poté na Změnit. Přidejte správné údaje své karty, včetně: 16místného čísla karty. Data konce platnosti.

Jak platit Revolutem v cizi méně?

Jak s kartou platit Pokud chcete zaplatit něco v měně, kterou máte v aplikaci nahranou, uhradíte danou částku tak, jak jste zvyklí u své platební karty. Pokud zrovna tuto měnu nevlastníte a její převod by trval příliš dlouho, najde Revolut jinou měnu, kterou jde zaplatit. Buď euro, britskou libru, nebo americký dolar.

Kde lze platit kartou Revolut?

Revolut kartu můžete používat jako jakoukoliv platební kartu. Lze s ní hradit nákupy na internetu, v obchodech, vybírat z bankomatů po celém světě. Díky tomu, že není napojena na bankovní účet, nemusíte se obávat jejího přečerpání nebo vybílení celého konta.

Jak se platí virtuální kartou?

Kartu stačí jen nahrát do mobilní peněženky a přiložit chytrý telefon nebo hodinky, kde máte virtuální kartou uloženou. Mezi nejvyužívanější mobilní peněženky patří Google Pay a Apple Pay. Při placení chytrými hodinkami nebo fitness náramkem se zase nejčastěji používají peněženky Garmin Pay a Fitbit Pay.

Jak převést peníze na Revolut?

Pokud chcete na bankovní účet převést některou z více než 30 podporovaných měn s nuceným oběhem, klepněte na Platby → Převody → Odeslat → + Nové → Přidat bankovního příjemce. Pokud platíte společnosti, budete požádáni o přidání podrobností bankovního převodu pro fyzické osoby nebo podnikatele.

Jak vyměnit peníze na Revolut?

Pokud potřebujete provést platbu kartou nebo vybrat hotovost v měně, kterou nemůžete v Revolutu držet, jednoduše zaplaťte kartou Revolut nebo s ní vyberte hotovost. Směnu automaticky provedeme za vás s nejlepším dostupným kurzem poskytovaným na měnových burzách. Za směnu měn s Revolutem mohou být účtovány poplatky.

Jak poslat peníze z karty na kartu?

Ve svém osobním účtu najděte ikonu „Platba na kartu Visa & MasterCard“. Zadejte údaje o kartě, jméno, příjmení příjemce, částku, kterou chcete odeslat, a potvrďte platbu. Prostředky budou připsány na účet příjemce okamžitě.

Jak funguje Revolut?

Revolut tak funguje jako virtuální peněženka, do které vložíte zvolený objem finančních prostředků, investiční platforma a levná směnárna v jednom. Zdarma získáte i platební (debetní) kartu, se kterou jednoduše zaplatíte nebo vyberete hotovost.

Jak poslat peníze z Revolut na bezny účet?

Klepneme na záložku Platby, následně na tlačítko Bankovní převod a na ikonku plus s nápisem Přidat bankovní účet. Následuje výběr Země a Měny. Pro ČR pochopitelně zvolíme Česko a Českou korunu. Na poslední obrazovce vyplníme Jméno, Příjmení, IBAN, BIC/SWIFT a nepovinně telefon a email.

Jak poslat koruny na Revolut?

V záložce účty se přepneme na měnu, kterou chceme nabíjet (Kč) a klepneme na tlačítko se symbolem plus. U volby platební metody klepneme na Změnit. U výběru způsobu přidání peněz klepneme na modré tlačítko – Převod na váš účet Revolut.

Proč si založit Revolut?

Mezi největší přednosti banky Revolut patří nepochybně rychlé platby, vybírání hotovosti z jakéhokoli bankomatu a další finanční služby soustředěné v jedné přehledné aplikaci. I bezplatný účet, který si u Revolutu můžete během několika mála kliknutí otevřít, můžete snadno spravovat výhradně přes zmíněnou aplikaci.

Jak poslat peníze na účet bez účtu?

Normálně složenkou typu A, na poště. Složenka A - v hotovosti na poště přijde na účet. Složenka C - v hotovosti dáš a v hotovosti dostane.

Kde má sídlo Revolut?

Revolut Bank je banka založená a držící licenci v Litevské republice s číslem společnosti 304580906 a autorizačním kódem LB002119 a se sídlem na adrese Konstitucijos ave. 21B, 08130 Vilnius, Litevská republika.

Kdo vlastní banku Revolut?

Hlavní mozek celého projektu a zakladatel Revolutu Nikolaj Nikolajevič Storonskij (Twitter) má britské i ruské občanství a žije ve Spojeném království. Vystudoval Moskevskou fyzikálně-technickou univerzitu s titulem magistra věd a na Ruské ekonomické škole získal další titul magistra ekonomie.

Jak dlouho trva prevod z Revolutu na účet?

Převody v EUR na bankovní účet v oblasti SEPA obvykle proběhnou během pár sekund, ale pokud banka příjemce nepodporuje okamžité platby, můžou trvat až 2 dny. Převody v IDR, INR a MYR na bankovní účet u banky sídlící v Indonésii, Indii a Malajsii většinou proběhnou do 1 pracovního dne.

Podobne clanky

Где лучше Стейкать Bnb?

Как полностью удалить аккаунт на Бинанс?

Были ли наши ответы полезны?

Да Нет

Большое спасибо за ваш отзыв!

У вас есть еще вопросы?Отправить

FAQ

 • What is Ethereum staking and how does it work?
 • Put simply, Ethereum staking is the process of locking up an amount of ETH – the native cryptocurrency of the Ethereum blockchain – for a specified period of time in order to contribute to the security of the blockchain and earn network rewards.How does staking your ETH work? Rather than employing high-powered computers to solve mathematical puzzles, Ethereum staking involves locking up ETH on the...


 • Kdy se přestane těžit Ethereum?
 • Proč kupovat Ethereum? Enormní popularita blockchainu Ethereum pramení nejspíš z toho, že se jedná o úplně první programovatelný blockchain, který podporuje chytré kontrakty (smart contracts) a na nich postavené decentralizované aplikace (dApps). Kdy končí Ethereum? Proof-of-Work na Ethereu definitivně končí Podle nejnovějšího plánu by se tak mělo stát již 19. září a byly stanoveny i další termíny...


 • Kdy se přestane těžit Bitcoin?
 • Kdy se musí danit kryptoměny? Jak zdanění příjmů z kryptoměn? Příjem z tohoto podnikání se zdaňuje dle §7 Zákona o dani z příjmu. Zdanění probíhá stejně jako u získávání věcí vlastní činností. Zdanit jako příjem nelze kryptoměnu jako takovou, ale až její směnu, tedy směnu za fiat měnu anebo něco jiného. Dosáhnete-li jako fyzická osoba při těžbě kryptoměn zisku, daní se 15 %. Jak rychle vydělat...


 • Jak vydělávat na bitcoinu?
 • Pravdou ovšem je, že v současné době je bitcoin kvůli nestabilní ceně oblíbený spíše mezi obchodníky. A právě obchodování je nejznámější a nejrozšířenější metodou, jak vydělat na BTC. Kopírování obchodníků je hit: Miliony nových uživatelů a roční zhodnocení 83.7%!Jak vydělat Bitcoin zdarma? Bitcoin zdarma „bez rizika“ Příkladem povedeného crypto faucetu je třeba Freebitco.in, na kterém se dá podle...


 • Která Kryptoměna je druhá z hlediska tržní kapitalizace?
 • Ethereum, druhá největší kryptoměnová síť z hlediska tržní kapitalizace, tento týden zaznamenala historický milník.Na čem závisí kapitalizace na trhu Kryptoměn? Vypočítá se jako součin počtu vydaných akcií a aktuální ceny akcií na trhu(pokud jde o kryptoměny, vypočítá se velmi podobně, součin všech mincí v oběhu a ceny dané kryptoměny). Tržní kapitalizace se rovná ceně akcií vynásobené počtem akci...


 • Co to jsou Binance?
 • Binance — блокчейн-система и поставщик инфраструктуры для криптовалютной отрасли с комплексом продуктов, среди которых торговля цифровыми активами, , образование, исследования и данные, благотворительность, инвестиции и инкубация, децентрализация и инфраструктурные решения и многое другое.Что такое Бинанс и как им пользоваться? Биржа криптовалют Binance — это самая крупная по объему торговли миров...


 • Jak poslat krypto na Binance?
 • Просто скопируйте адрес получателя в буфер обмена и вставьте его в поле отправки. Bitcoin-адреса также могут быть представлены в виде QR-кодов. Если вы отправляете биткоины с помощью мобильного кошелька, такого как Bitcoin.com, вы можете использовать камеру телефона для сканирования QR-кода адреса получателя.Как перевести крипту другому человеку? Просто скопируйте адрес получателя в буфер обмена и...


 • Jaká je nejlepší kryptoměna?
 • Bitcoin až CZK graf Jedná se o nejstarší a zároveň nejlikvidnější kryptoměnu, která vybrané hrstce lidí přinesla největší zhodnocení v dějinách. Mnoho odborníků se shoduje, že i do budoucna má stále velký potenciál. Někteří dokonce tvrdí, že je to jediná kryptoměna, do které se vyplatí investovat.Nejlepší kryptoměny, které mají budoucnost v roce 2022 1. Bitcoin (BTC) Kým jiným bychom mohli začít n...


Comments

Leave a Comment

Отправить нам письмо