• Home
 • Jaký plat má plastický chirurg?

Jaký plat má plastický chirurg?

Admin

Ask Q

Zatímco průměrný plat lékařů s jinou specializací se v nemocnicích pohybuje kolem 50 tisíc měsíčně (přičemž aby na tuto částku dosáhli, musí dělat výrazné přesčasy) a při soukromé praxi mezi 60 až 80 tisíci měsíčně, plastický chirurg si na soukromé klinice může přijít na asi 150 tisíc korun měsíčně.

Kolik si vydělá ortoped?

„Ortopedi vykazují například v průměru okolo 82 tisíc bodů, dětský dermatolog 48 tisíc bodů a kožní specialista dermatovenerolog okolo 70 tisíc bodů,“ říká Jiří Rod z VZP.

Kolik je plat lekare?

Kolik bere doktor v ČR?

Kolik si vydělá doktor v USA?

Jaký plat má zdravotní sestra?

Praha - Průměrná měsíční mzda zdravotních sester vzrostla za pět let o 71 procent a loni činila 45.650 korun. Výdělky lékařů se za stejnou dobu navýšily o 36 procent a loni dosáhly 74.210 korun. Výdělky ve státní sféře jsou výrazně vyšší než v soukromé.

Kolik vydělá dětský doktor?

Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 56000 do 67000Kč.

Kolik si vydělá soukromý gynekolog?

Pro pracovní pozici Gynekolog/gynekoložka eviduje úřad práce 1 volné pracovní místo v 1 nabídce práce firem, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 50000 do 80000Kč.

Kolik vydělá zubař měsíčně?

Zubní lékaři, zaměstnaní na pracovní smlouvu, vydělávají kolem 34 886 Kč hrubého měsíčně (jde o mediánovou mzdu, takže polovina bere méně). Ovšem jejich spolupracovníci jsou většinou oceňovaní hůře.

Kolik si vydělávají záchranáři?

Jaký je průměrný plat učitele?

Průměrný hrubý plat učitelů loni vzrostl na 47 590 korun. V meziročním srovnání si polepšili o osm procent, což bylo pomalejší tempo růstu než v předchozím roce.

Kolik si vydělá primář?

Pro profese Primáři v oblasti zdravotnictví eviduje úřad práce 5 volných pracovních míst v 5 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 65400 do 65400Kč. Celkem 25 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Kolik si vydělá neurolog?

Průměrná minimální nabízená mzda je 45 500Kč, průměrná maximální mzda je 51 000Kč. Nabídky práce pro NEUROLOGIE, s.r.o. můžete níže vybírat podle oboru.

Jak vydělat přes 100 000 měsíčně?

Možností a způsobů přivýdělku je hned několik. Můžete mít vedlejší zaměstnaní na částečný úvazek, můžete si domluvit práci z domova, anebo zkuste pracovat na volné noze jako tzv. freelancer. Pokud máte nějaké užitečné schopnosti nebo znalosti (a má je prakticky každý), jistě si svoji klientelu najdete.

Kolik si vydělávají záchranáři?

Jaký je průměrný plat učitele?

Průměrný hrubý plat učitelů loni vzrostl na 47 590 korun. V meziročním srovnání si polepšili o osm procent, což bylo pomalejší tempo růstu než v předchozím roce.

Jaký je plat policisty?

Kolik si vydělá dermatolog?

Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 40000 do 70000Kč.

Kolik si vydělá kardiochirurg?

Průměrná mzda lékaře včetně služeb je kolem čtyřiceti sedmi tisíc korun. Kdybychom se chtěli srovnat s cizinou, tak by si lékař měl vydělat i třikrát tolik, co je průměrný plat v zemi, tedy šedesát tisíc.

Kolik bere praktik?

Kapitační platba je u praktika základem Odměna praktika se odvíjí hlavně od toho, o kolik pacientů pečuje. Většinou to bývá tisíc pacientů, v některých oblastech jsou to i dva tisíce. Za každého zaregistrovaného pacienta pobírá praktik každý měsíc tak zvanou kapitační platbu ve výši 47 až 50 korun.

Kolik si vydělá neurolog?

Průměrná minimální nabízená mzda je 45 500Kč, průměrná maximální mzda je 51 000Kč. Nabídky práce pro NEUROLOGIE, s.r.o. můžete níže vybírat podle oboru.

Kolik si vydělá dermatolog?

Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 40000 do 70000Kč.

Kolik si vydělá primář?

Pro profese Primáři v oblasti zdravotnictví eviduje úřad práce 5 volných pracovních míst v 5 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 65400 do 65400Kč. Celkem 25 historických nabídek je přístupných po přihlášení.

Kdo platí doktory?

Za každý bod, který praktici účtují zdravotním pojišťovnám, získávají letos obvodní lékaři 1 až 1,10 Kč. Vyšší částku platí lékařům například VZP za preventivní péči a očkování. Každá pojišťovna kontroluje, o kolik lékaři zvyšují za určité období vykázané výkony a zda neúčtují za něco, co ve skutečnosti neprovedli.

Jaký je plat policisty?

Jaké vzdělání musí mít záchranář?

Odborná způsobilost k výkonu tohoto povolání se získává absolvováním: studiem na střední zdravotnické škole v oboru zdravotnický záchranář, pokud bylo studium prvního ročníku zahájeno nejpozději ve školním roce 1998/1999.

Podobne clanky

Jak studovat na zubaře?

Kolik si vydělá praktik?

Byly nase odpovedi uzitecne?

Ano Ne

Dekujeme mnohokrat za vasi zpetnou vazbu!

Mate nejake dalsi otazky?poslat zadost

FAQ

 • Jak pochopit Kryptoměny?
 • Kryptoměna je typem tzv. digitální měny, někdy také uvedeno jako typ elektronických peněz, který je novodobým druhem klasické měny. Avšak dle vyjádření Generálního finančního ředitelství se nejedná o měnu, ale o nehmotnou movitou věc. Tyto peníze jsou tvořeny pouze elektronicky peer-to-peer (rovný – rovnému).Kryptoměnu lze nejjednodušeji definovat jako digitální měnu. Je zcela virtuální a nehmotná...


 • Co je krypto měna?
 • Kryptoměna je typ virtuální měny využívající ke své výrobě i k platebním transakcím síť počítačů individuálních uživatelů, kteří dávají k dispozici část výkonu svého počítače připojeného k internetu.Jak začít s Kryptoměnami? Existuje řada způsobů, jak začít investovat do kryptoměn. Nejjednodušší je prostý nákup, po němž měnu uložíme do již zmíněných peněženek. Pro nákup virtuálních měn slouží onli...


 • Как перевести биткоин другому человеку?
 • Просто скопируйте адрес получателя в буфер обмена и вставьте его в поле отправки. Bitcoin-адреса также могут быть представлены в виде QR-кодов. Если вы отправляете биткоины с помощью мобильного кошелька, такого как Bitcoin.com, вы можете использовать камеру телефона для сканирования QR-кода адреса получателя.Можно ли переводить биткоины? Самый простой и понятный способ перевести деньги в Bitcoin —...


 • Можно ли пополнить Бинанс с чужой карты?
 • То есть, если вы захотите пополнить баланс с чужой карты, у вас не получится это сделать.Можно ли пополнить Бинанс с российской карты? На данный момент на Binance ограничена возможность пополнение баланса через РФ карту. Также недавно убрали возможность пополнять переводом на карту через P2P. Можно ли пополнить Бинанс картой? Для этого: 1) Авторизовавшись на Binance, переходим во вкладку «Пополнен...


 • Co je to vlastně Bitcoin?
 • Jak převést Bitcoin na peníze? Krok 1: Vytvořte objednávku. Přejděte na stránku naší směnárny skrze tlačítko níže a zvolte, jakým způsobem chcete peníze za prodané bitcoiny obdržet. Poté do prvního políčka zadejte částku v BTC, kterou chcete prodat. Automaticky se vám dopočítá, kolik korun dostanete na účet po odečtení poplatků. Co je Bitcoin a jak funguje? Bitcoin umožňuje pseudonymní držení a př...


 • Что значит MH S?
 • мегахеш/секунда (MH/s); гигахеш/секунда (GH/s); терахеш/секунда (TH/s);Чему равен 1 MH S? 1 MH/s is 1,000,000 (one million) hashes per second. Чем больше Хешрейт тем лучше? Хешрейт — это совокупная мощность всего оборудования, которое используется для майнинга в данный момент;Чем выше хешрейт, тем лучше для майнера. И тем дороже оборудование соответственно;Скорость хеширования измеряется в хешах/с...


 • Сколько Хешей в 1 Биткоине?
 • Сколько Хешрейтов в Биткоине? Сколько нужно времени чтобы добыть 1 биткоин? В среднем на обнаружение блока уходит около 10 минут. 10 минут - идеальный вариант, если у вас есть совершенное программное и аппаратное обеспечение, но мало у кого есть средства и роскошь, чтобы позволить себе такое оборудование. Следовательно, большинство пользователей могут добыть один Биткойн за 30 дней. Сколько битко...


 • Как узнать MH S видеокарты?
 • Сервис What To Mine позволяет узнать хешрейт видеокарты вне зависимости от добываемой криптовалюты. Нужно перейти на официальный сайт What To Mine, ввести там модель видеокарты и количество карт.Как узнать Хешрейт Асика? Как узнать уровень хешрейта Сведения по вычислительной мощности асика можно найти на странице производителя или магазина, который его продает. В большинстве случаев уровень хешрей...


Comments

Leave a Comment

Posli nam email