• Home
 • Kde je nejvyšší průměrný plat?

Kde je nejvyšší průměrný plat?

Admin

Ask Q

Nejvyšší průměrná mzda v celé střední a východní Evropě je v Německu, a to 4130 eur (101 025 Kč). Následuje Rakousko s 3818 eur (93 393 Kč). Naopak nejnižší průměrná mzda 400 eur (9784 Kč) je v Kosovu, 450 eur (11 008 Kč) v Bosně a Hercegovině a 485 eur (11 864 Kč) na Ukrajině.

Jaký je průměrný plat v Maďarsku?

Průměrná hrubá mzda v Maďarsku v červnu meziročně vzrostla o 15,4 % na 503 500 forintů (téměř 30 000 Kč). Ve středu to uvedl maďarský statistický úřad. Růst hrubé mzdy tak byl vyšší než růst inflace, jejíž míra v červnu dosáhla 11,7 %.

Kolik je průměrný plat v Turecku?

Jaký je průměrný plat v Polsku?

V Polsku průměrná mzda činí 1301 eur, v Maďarsku 1369 eur a na Slovensku 1185 eur.

Co je dobrý plat?

Nejlépe vydělávají generální ředitelé s měsíční průměrnou mzdou přesahující 160 tisíc Kč. Z nemanažerských pozic jsou mezi nejlépe placenými pozicemi IT nebo advokáti. Průměrná mzda v ČR loni ve třetím čtvrtletí podle Českého statistického úřadu meziročně vzrostla o 5,1 procenta na 35 402 korun.

Kolik je inflace v Maďarsku?

Co se nesmí v Turecku?

Je zakázán vývoz jakýhkoliv starožitných předmětů (za ty jsou považovány předměty starší 100 let). Je přísně zakázán dovoz drog, obchodování s nimi a i jejich užívání. Tresty jsou velmi přísné. Ve vojenských objektech, nádražích, letištích a u většiny mešit je zakázáno fotografovaní.

Čím platit v Istanbulu?

Čím nejlépe platit v Turecku?

Tureckou liru v České republice a mnoha ostatních evropských zemích nevyměníte. Je tedy potřeba vycestovat do Turecka s eurem nebo dolarem. Přímo v Turecku pak můžete euro nebo dolar směnit za liru v kterékoliv bance, směnárně, v hotelích nebo na letištích. Liru potřebujete především k platbám na menších trzích.

Kdo bere nejvíc peněz?

Nejvíc šéfové firem, nejméně kurýři. Nejvyšší průměrné mzdy měli v Česku v prvním pololetí v soukromém sektoru vrcholní šéfové firem a podniků, a to 299 717 korun hrubého měsíčně. Na druhé příčce figurovali ředitelé z oblasti informačních a komunikačních technologií.

Kdo má nejlepší plat?

Průměrná mzda v Česku činí v přepočtu 1533 eur (37 499 Kč), což je nejvyšší hodnota ze zemí visegrádské čtyřky a meziroční růst je 12 procent. Nejvyšší průměrná mzda v celé střední a východní Evropě je v Německu, a to 4130 eur (101 025 Kč). Následuje Rakousko s 3818 eur (93 393 Kč).

Kdo má nejvyssi mzdu?

Nejvíce vydělávají generální ředitelé, jejichž průměrná měsíční mzda přesahuje i 160 000 korun. Také platy ostatních ředitelských pozic přesahují 100 000. Na nejlépe placená ostatní místa jsou zařazení třeba IT architekti, piloti nebo advokáti.

Jaký je průměrný plat v Rusku?

Kolik si vydela kuchař v Rakousku?

Kuchař I když je kuchař v Rakousku poměrně prestižní povolání, jejich průměrná měsíční mzda se zde pohybuje kolem 50 tisíc korun měsíčně, a je tedy dokonce nižší než u uklízeček. U nás je jejich plat 22 900 korun.

Kolik procent dosahne na průměrný plat?

Medián mezd (34 111 Kč) vzrostl proti stejnému období předchozího roku o 5,3 %, u mužů dosáhl 36 925 Kč, u žen byl 31 170 Kč. Osmdesát procent zaměstnanců pobíralo mzdu mezi 17 854 Kč a 65 383 Kč. *) Průměrná hrubá měsíční mzda je podíl mzdových prostředků (vč. příplatků za přesčas, odměn, náhrad mzdy atd.)

Kdo má plat a kdo mzdu?

Plat dostávají zaměstnanci státu, obcí nebo příspěvkových organizací, mzda náleží zaměstnancům soukromých zaměstnavatelů.

Kolik je dobrá Vyplata?

Kdo má největší inflaci v Evropě?

Jaká je inflace v ČR?

Jaká je inflace v Evropě?

Jak se chovat v Istanbulu?

Mladým ženám není doporučeno, aby se ve večerních hodinách pohybovaly bez doprovodu. Ženy by se také neměly mimo turistická letoviska oblékat nevhodně, příliš vyzývavé oblečení by mohlo u místních obyvatel vyvolat nežádoucí reakci. Na veřejnosti by měly mít ženy alespoň zahalená ramena a muži dlouhé kalhoty.

Kolik stojí vodni Dymka v Turecku?

Dejme tomu, že si vyhlídnete tabák do vodní dýmky. Za tu chtěl obchodník 75 tureckých lir, a tedy v přepočtu 180 korun - jedna turecká lira je asi 2,5 koruny.

Co je v Turecku za měnu?

Co je za měnu tl?

Jak se mluví v Turecku?

Turečtina je turkický jazyk používaný zejména v Turecku, Bulharsku, na Kypru, na území bývalé Osmanské říše a je také jazykem několika milionů imigrantů v zemích Evropské unie.

Podobne clanky

Jaká práce má nejvyšší plat?

Kolik bere pravnik peněz?

Byly nase odpovedi uzitecne?

Ano Ne

Dekujeme mnohokrat za vasi zpetnou vazbu!

Mate nejake dalsi otazky?poslat zadost

FAQ

 • Jak vybrat peníze z MetaMask?
 • Protože MetaMask nemá svoji vlastní decentralizovanou burzu, funguje zde pouze jako prostředník pro zjištění nejlepší nabídky pro nákup konkrétní kryptoměny. Po kliknutí na Swap si můžete vybrat, jakou kryptoměnu chcete nakoupit a jakou kryptoměnou chcete platit. Provádíte tedy směnu jednoho tokenu za druhý.Jak vybrat peníze z kryptoměn? Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat,...


 • Odkud pochází Bitcoin?
 • Kde se berou Bitcoiny? Nákup a prodej bitcoinu Changelly, Coinbase, Simplecoin), na burzách specializovaných na kryptoměny (Bitfinex, Bitstamp), nebo v Bitcoin bankomatu. Na růstu ale také poklesu Bitcoinu můžete vydělávat i bez vlastnictví Bitcoinu pomocí tzv. Kdo určuje cenu bitcoinu? Cena všech kryptoměn je centrálně řízena. Také proto je na všech směnárnách stejná. Kdo vymyslel Kryptoměnu? Ko...


 • Jaká Kryptoměna se vyplatí?
 • Bitcoin až CZK graf Mnoho odborníků se shoduje, že i do budoucna má stále velký potenciál. Někteří dokonce tvrdí, že je to jediná kryptoměna, do které se vyplatí investovat. Asi jeho největší výhodou je to, že jej v dnešní době už mnozí berou jako klasické platidlo. 5 дней назад Která Kryptoměna má budoucnost? Jak rychle vydělat na Kryptoměnách? Co se vyplatí těžit? Kromě bitcoinu lze těžit také...


 • Kdo vymyslel Ethereum?
 • Кто придумал Ethereum? В чем смысл Ethereum? Ethereum (Эфириум, от англ. ether [ˈiːθə] — «эфир») — криптовалюта и платформа для создания децентрализованных онлайн-сервисов на базе блокчейна (децентрализованных приложений), работающих на базе умных контрактов. Реализована как единая децентрализованная виртуальная машина. Что будет когда эфир уйдет на пос? В чем смысл Ethereum? Ethereum (Эфириум...


 • Proč klesají Kryptoměny?
 • Cena bitcoinu klesla pod 19 000 USD a Ethereum se obchoduje pod 1 230 USD po negativní zprávě o inflaci z USA. Riziková aktiva jsou opět pod tlakem: Meta Platforms se spojila s Microsoftem, aby přinesla programy Office 365 do prostoru Metaverse vytvořeného Meta.Co bude dál s Bitcoinem? Kdy skončí bitcoin? Co se deje s krypto? Kryptoměny se před víkendem chovají poměrně klidně. Bitcoin se drží...


 • Jak zdanit prodej kryptoměn?
 • Jak zdanit prodej kryptoměny? Základní zdanění příjmů představuje patnáct procent pro fyzické osoby a devatenáct pro osoby právnické. Klíčovým ukazatelem je zisk, tedy rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou kryptoměny.Jak zdanit zisk z prodeje Bitcoinu? Zisk z prodeje kryptoměn není osvobozený od daně z příjmů, rozhodl krajský soud. Potvrdil tak dosavadní přístup finanční správy, podle které neplatí...


 • Jak dostat peníze z Crypto COM?
 • Pokud chcete vybrat kryptoměnu z burzy Crypto.com, můžete ji převést na externí bitcoinovou peněženku, případně poslat do aplikace Crypto.com. O té se více dočtete v dalších odstavcích.Jak vybrat peníze z kryptoměn? Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat, je hned několik. Rozhodnete-li se pro online služby, můžete transakci učinit prostřednictvím směnáren a burz. V internetové...


 • Jak poslat krypto na účet?
 • Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat, je hned několik. Rozhodnete-li se pro online služby, můžete transakci učinit prostřednictvím směnáren a burz. V internetovém světě či v rámci setkání naživo existuje také možnost přímého prodeje bez využití prostředníka (jedná se o tzv.Jak vybrat peníze z kryptoměn? Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat, je hned něk...


Comments

Leave a Comment

Posli nam email