Kdo má nejvyšší plat?

Admin

Ask Q

Ооооочень быстрый обмен криптовалют!

Nejvíce vydělávají generální ředitelé, jejichž průměrná měsíční mzda přesahuje i 160 000 korun. Také platy ostatních ředitelských pozic přesahují 100 000. Na nejlépe placená ostatní místa jsou zařazení třeba IT architekti, piloti nebo advokáti.

Kdo má nejlepší plat?

Průměrná mzda v Česku činí v přepočtu 1533 eur (37 499 Kč), což je nejvyšší hodnota ze zemí visegrádské čtyřky a meziroční růst je 12 procent. Nejvyšší průměrná mzda v celé střední a východní Evropě je v Německu, a to 4130 eur (101 025 Kč). Následuje Rakousko s 3818 eur (93 393 Kč).

Jaká práce má nejvyšší plat?

U těchto povolání se plat pohybuje okolo 10 000 korun za měsíc. Naopak nejvyšší platy pak dostávají především specializovaní pracovníci, kterými jsou například počítačoví odborníci, právníci, lékaři nebo zaměstnanci bank a samozřejmě zaměstnanci vrcholného managementu, kterými jsou ředitelé a manažeři.

Kde je nejvyšší průměrný plat?

Kolik peněz si vydělá architekt?

Kolik vydělává Architekt Česká republika? Průměrná architekt mzda v zemi Česká republika je 110,000 Kč za rok nebo 110,000 Kč za hodinu. Juniorské pozice začínají na 80,000 Kč za rok zatímco nejzkušenější pracovníci se dostávají na 350,000 Kč za rok.

Jaký je plat zubaře?

Zubní lékaři, zaměstnaní na pracovní smlouvu, vydělávají kolem 34 886 Kč hrubého měsíčně (jde o mediánovou mzdu, takže polovina bere méně). Ovšem jejich spolupracovníci jsou většinou oceňovaní hůře.

Kolik si vydělá zubař v Německu?

Začínající lékař dostává základní plat v hrubém přibližně 4 600 €. Příplatek za 3 služby za měsíc se pohybuje kolem 800 € v hrubém. Samozřejmě, nejlépe placené jsou služby o víkendech a během státních svátků.

Kdo je nejbohatsi sportovec?

Kolik peněz si vydělá psychiatr?

Průměrný plat na pozici. Psychiatr je 67 371 Kč Při práci na plný úvazek je hodinová mzda 377 Kč.

Kolik bere ekonom?

Průměrný plat na pozici. Ekonom je 41 012 Kč Při práci na plný úvazek je hodinová mzda 230 Kč.

Kolik si vydělá chirurg v Americe?

Nejlukrativnější jsou přitom chirurgické obory. Průměrný základní plat kardiochirurga ve státě New York se pohybuje kolem 321 833 tisíc dolarů ročně, neurochirurg si vydělá průměrně 405 654 dolarů a transplantační chirurg 468 554 dolarů za rok.

Jaký plat má advokát?

Advokát je díky delšímu studiu, praxi advokátního koncipienta a složením advokátních zkoušek v lepší pozici než běžný právník. Plat advokáta začíná na 45 000 Kč, ovšem často se vyšplhá i ke stovce. Zatímco právníkův průměrný plat loni dovršil 33 611 Kč.

Kolik si vydělává neurolog?

Průměrný plat na pozici a neurolog v lokalitě Česko je 67 002 Kč (mzdové období: měsíčně).

Co je dobrý plat?

Nejlépe vydělávají generální ředitelé s měsíční průměrnou mzdou přesahující 160 tisíc Kč. Z nemanažerských pozic jsou mezi nejlépe placenými pozicemi IT nebo advokáti. Průměrná mzda v ČR loni ve třetím čtvrtletí podle Českého statistického úřadu meziročně vzrostla o 5,1 procenta na 35 402 korun.

Kolik bere pravnik peněz?

Průměrný plat na pozici a právník v lokalitě Česko je 36 819 Kč (mzdové období: měsíčně).

Jaký plat má advokát?

Advokát je díky delšímu studiu, praxi advokátního koncipienta a složením advokátních zkoušek v lepší pozici než běžný právník. Plat advokáta začíná na 45 000 Kč, ovšem často se vyšplhá i ke stovce. Zatímco právníkův průměrný plat loni dovršil 33 611 Kč.

Kolik si vydělá chirurg v Americe?

Nejlukrativnější jsou přitom chirurgické obory. Průměrný základní plat kardiochirurga ve státě New York se pohybuje kolem 321 833 tisíc dolarů ročně, neurochirurg si vydělá průměrně 405 654 dolarů a transplantační chirurg 468 554 dolarů za rok.

Kolik si vydělává ortodontista?

Pro profese Ortodontisté eviduje úřad práce 2 volná pracovní místa v 2 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 34400 do 34400Kč.

Kdo má nejlepší plat?

Průměrná mzda v Česku činí v přepočtu 1533 eur (37 499 Kč), což je nejvyšší hodnota ze zemí visegrádské čtyřky a meziroční růst je 12 procent. Nejvyšší průměrná mzda v celé střední a východní Evropě je v Německu, a to 4130 eur (101 025 Kč). Následuje Rakousko s 3818 eur (93 393 Kč).

Kolik bere Zedník v Německu?

Například práce zedníka je u nás brána jako podprůměrná a nikdo se do ní moc nehrne. Člověk pracuje v zimě, v dešti i ve vedru a vydělá si průměrně jenom 18 tisíc korun. Zato v Německu si takový zedník přijde až na 75 tisíc korun! A to už je hodně slušné!

Kolik vydělává strojní inženýr?

Jaký je rozdíl mezi projektantem a architektem?

Tímto se dostáváme k základnímu rozdílu mezi architektem a projektantem: řečeno s nadsázkou, architekt dílo navrhuje a projektant se stará o to, aby nespadlo. Architekti si zase rýpnou, že projektant sice umí navrhnout konstrukci, ale nehledí přitom na kabát.

Kolik peněz má doktor?

Průměrný výdělek lékařů se loni vyšplhal na 74 210 korun, což je skoro dvojnásobek průměrného platu v České republice. Velké rozdíly panují u mužů a žen, zároveň pro výši odměny lékařů je citelné, zda pracují v soukromé, nebo státní nemocnici. Lékaři si loni polepšili o 11 %.

Kolik je plat doktoru?

Kdo platí doktory?

Za každý bod, který praktici účtují zdravotním pojišťovnám, získávají letos obvodní lékaři 1 až 1,10 Kč. Vyšší částku platí lékařům například VZP za preventivní péči a očkování. Každá pojišťovna kontroluje, o kolik lékaři zvyšují za určité období vykázané výkony a zda neúčtují za něco, co ve skutečnosti neprovedli.

Jaký je průměrný plat v Polsku?

V Polsku průměrná mzda činí 1301 eur, v Maďarsku 1369 eur a na Slovensku 1185 eur.

Podobne clanky

Jak se uživit bez práce?

Kde vzít 5 milionů?

Были ли наши ответы полезны?

Да Нет

Большое спасибо за ваш отзыв!

У вас есть еще вопросы?Отправить

FAQ

 • Jaká Kryptoměna se vyplatí?
 • Bitcoin až CZK graf Mnoho odborníků se shoduje, že i do budoucna má stále velký potenciál. Někteří dokonce tvrdí, že je to jediná kryptoměna, do které se vyplatí investovat. Asi jeho největší výhodou je to, že jej v dnešní době už mnozí berou jako klasické platidlo. 5 дней назад Která Kryptoměna má budoucnost? Jak rychle vydělat na Kryptoměnách? Co se vyplatí těžit? Kromě bitcoinu lze těžit také...


 • Kdo vymyslel Ethereum?
 • Кто придумал Ethereum? В чем смысл Ethereum? Ethereum (Эфириум, от англ. ether [ˈiːθə] — «эфир») — криптовалюта и платформа для создания децентрализованных онлайн-сервисов на базе блокчейна (децентрализованных приложений), работающих на базе умных контрактов. Реализована как единая децентрализованная виртуальная машина. Что будет когда эфир уйдет на пос? В чем смысл Ethereum? Ethereum (Эфириум...


 • Proč klesají Kryptoměny?
 • Cena bitcoinu klesla pod 19 000 USD a Ethereum se obchoduje pod 1 230 USD po negativní zprávě o inflaci z USA. Riziková aktiva jsou opět pod tlakem: Meta Platforms se spojila s Microsoftem, aby přinesla programy Office 365 do prostoru Metaverse vytvořeného Meta.Co bude dál s Bitcoinem? Kdy skončí bitcoin? Co se deje s krypto? Kryptoměny se před víkendem chovají poměrně klidně. Bitcoin se drží...


 • Jak zdanit prodej kryptoměn?
 • Jak zdanit prodej kryptoměny? Základní zdanění příjmů představuje patnáct procent pro fyzické osoby a devatenáct pro osoby právnické. Klíčovým ukazatelem je zisk, tedy rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou kryptoměny.Jak zdanit zisk z prodeje Bitcoinu? Zisk z prodeje kryptoměn není osvobozený od daně z příjmů, rozhodl krajský soud. Potvrdil tak dosavadní přístup finanční správy, podle které neplatí...


 • Jak dostat peníze z Crypto COM?
 • Pokud chcete vybrat kryptoměnu z burzy Crypto.com, můžete ji převést na externí bitcoinovou peněženku, případně poslat do aplikace Crypto.com. O té se více dočtete v dalších odstavcích.Jak vybrat peníze z kryptoměn? Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat, je hned několik. Rozhodnete-li se pro online služby, můžete transakci učinit prostřednictvím směnáren a burz. V internetové...


 • Jak poslat krypto na účet?
 • Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat, je hned několik. Rozhodnete-li se pro online služby, můžete transakci učinit prostřednictvím směnáren a burz. V internetovém světě či v rámci setkání naživo existuje také možnost přímého prodeje bez využití prostředníka (jedná se o tzv.Jak vybrat peníze z kryptoměn? Možnosti, jak kryptoměny prodat Cest, jak kryptoměny prodat, je hned něk...


 • Jak začít nakupovat kryptoměny?
 • Pro nákup alternativních kryptoměn postupujte takto: Zdarma si založte účet na kryptoměnové burze Binance. Vyberte si platební metodu, mimo jiné převod z bankovního účtu či platební katrtu. Ihned můžete na Binance nakupovat všechny alternativní měny za Bitcoin.Jak začít investovat do kryptoměn? Investování do kryptoměn je snadné. Stačí e-mailový a bankovní účet, vybrat si důvěryhodnou kryptopeněže...


 • Jak ziskat Binance kartu?
 • Чтобы получить карту, беженцам из Украины нужно иметь или зарегистрировать аккаунт на Binance, пройти полную верификацию по украинскому документу и привязать к аккаунту европейский номер телефона. Для получения карты используйте текущий адрес в стране Евросоюза (Польша, Чехия, Германия и т. д.).Postačí se přihlásit, kliknout na Binance Card Wallet a kartu si objednat. Po úspěšném vyplnění objednáv...


Comments

Leave a Comment

Отправить нам письмо