• Home
 • Kolik si vydělá anesteziolog?

Kolik si vydělá anesteziolog?

Admin

Ask Q


Kolik si vydelaji lekari?

Průměrný výdělek lékařů se loni vyšplhal na 74 210 korun, což je skoro dvojnásobek průměrného platu v České republice. Velké rozdíly panují u mužů a žen, zároveň pro výši odměny lékařů je citelné, zda pracují v soukromé, nebo státní nemocnici. Lékaři si loni polepšili o 11 %.

Kolik si vydělá doktor v Německu?

Lékař s několikaletou praxí působící na soukromé klinice si může vydělat až 150 000 euro ročně, v přepočtu více než 300 000 korun měsíčně. Na pěkné peníze si ale přijdou i začínající doktoři, kteří jsou oceněni částkou 65 000 euro ročně, v přepočtu 140 000 korun měsíčně.

Jaký plat má lékař?

Takže v soukromém sektoru (v obchodních, církevních, nestátních neziskových organizacích) mají zaručenou hrubou mzdu 29 400 Kč měsíčně nebo 174,70 za hodinu.

Jaký plat má zdravotní sestra?

Zdravotní sestra je 33 992 Kč Při práci na plný úvazek je hodinová mzda 190 Kč.

Jaký je průměrný plat v Polsku?

V Polsku průměrná mzda činí 1301 eur, v Maďarsku 1369 eur a na Slovensku 1185 eur.

Jaký je průměrný plat ve Francii?

Nejvyšší minimální mzda je však v Lucembursku, a to 57 765 korun. Průměrná mzda se ve Francii pohybuje okolo 81 000 korun za měsíc, u nás je to 35 441 korun za měsíc. Ne příliš překvapivě se minimální mzdě ve Francii (stejně jako v Česku) blíží plat prodavačky, uklízečky a číšníka.

Kolik si vydělávají záchranáři?

Jak se stát doktorem v Německu?

Pro pozici lékaře v Německu musíte však splňovat: ukončené studium všeobecného lékařství mít platnou aprobaci (povolení pro vykonávání lékařské povolání na území Německa, kterou vám pomůžeme získat) aktivní znalost německého jazyka (B2 certifikát)

Kolik bere sestra v Německu?

Jaké jsou platy v Německu?

Jak vydělat přes 100 000 měsíčně?

Možností a způsobů přivýdělku je hned několik. Můžete mít vedlejší zaměstnaní na částečný úvazek, můžete si domluvit práci z domova, anebo zkuste pracovat na volné noze jako tzv. freelancer. Pokud máte nějaké užitečné schopnosti nebo znalosti (a má je prakticky každý), jistě si svoji klientelu najdete.

Kdo bere nejvíc peněz?

Nejvíc šéfové firem, nejméně kurýři. Nejvyšší průměrné mzdy měli v Česku v prvním pololetí v soukromém sektoru vrcholní šéfové firem a podniků, a to 299 717 korun hrubého měsíčně. Na druhé příčce figurovali ředitelé z oblasti informačních a komunikačních technologií.

Kolik vydělává dětská sestra?

Průměrný plat na pozici a dětská sestra v lokalitě Česko je 29 904 Kč (mzdové období: měsíčně).

Kdo je nejbohatsi sportovec?

Nejlépe placeným sportovcem uplynulého roku byla argentinská fotbalová hvězda Lionel Messi. Útočník Paris St. Germain si podle magazínu Forbes přišel na 130 milionů dolarů (asi 3,2 miliardy korun). Messi se vrátil na první místo po roční pauze - v předchozím pořadí byl druhý za irským zápasníkem MMA Conorem McGregorem.

Kolik peněz si vydělá psychiatr?

Jako psychiatr můžete očekávat průměrný plat 50 358 Kč měsíčně.

Jaký je průměrný plat v USA?

Kde jsou nejvyšší mzdy?

Kolik si vydela kuchař v Rakousku?

Kuchař I když je kuchař v Rakousku poměrně prestižní povolání, jejich průměrná měsíční mzda se zde pohybuje kolem 50 tisíc korun měsíčně, a je tedy dokonce nižší než u uklízeček. U nás je jejich plat 22 900 korun.

Jaký je průměrný plat v Norsku?

Norské platy patří k nejvyšším v Evropě. Průměrná mzda tady dosahuje 127 500 korun měsíčně, zatímco český průměrný plat je 34 835 korun. Jak jsou na tom jednotlivé profese?

Jaký je průměrný plat v Anglii?

Průměrná mzda ve Velké Británii momentálně dosahuje výše 71,5 tisíce korun za měsíc (v hrubém). Kolem této částky se pohybují platy účetních nebo učitelů středních škol. Měsíční plat účetního je zde 70 tisíc korun, u nás je to 30 500 korun. V České republice je průměrná mzda 35 441 korun měsíčně.

Kolik je průměrný plat v Recku?

Jaké vzdělání musí mít záchranář?

Odborná způsobilost k výkonu tohoto povolání se získává absolvováním: studiem na střední zdravotnické škole v oboru zdravotnický záchranář, pokud bylo studium prvního ročníku zahájeno nejpozději ve školním roce 1998/1999.

Co obnáší práce záchranáře?

Popis pozice. Záchranář provádí standardní výkony při výjezdech posádky rychlé zdravotnické pomoci (kardiopulmonální resuscitaci, monitoring vitálních funkcí, aplikaci infuzí, inhalaci, první ošetření ran atd).

Jaký lékařský obor si vybrat?

Pokud se chcete stát nejlepším na jednu konkrétní věc, můžete se věnovat třeba nějaké vysoce specializované chirurgii (chirurgie ruky, apod.) nebo třeba studiu metabolických poruch. Pokud naopak preferujete větší variabilitu, zkuste interní lékařství, neurologii, traumatologii nebo praktické lékařství.

Podobne clanky

Kolik si vydělá praktik?

Co studuje zubař?

Byly nase odpovedi uzitecne?

Ano Ne

Dekujeme mnohokrat za vasi zpetnou vazbu!

Mate nejake dalsi otazky?poslat zadost

FAQ

 • Jak poslat BNB na MetaMask?
 • Чтобы добавить сеть BSC нужно разблокировать кошелек МетаМаск и кликнуть по логотипу аккаунта в правом верхнем углу. Прослистываем вниз до раздела «Сети» и кликаем на него. После этого мы увидим список всех добавленных сетей, кликаем на кнопку «Добавить сеть».Чтобы провести транзакцию с биржи Binance на Metamask Wallet, мы должны будем выполнить следующие шаги: Переводим MetaMask на сеть Binance S...


 • Jak poslat matic na Metamask?
 • Pokud se chcete připojit k jiným sítím, jako je Polygon, musíte do peněženky MetaMask přidat základní informace o požadovaném blockchainu. Mezi ně patří vlastní adresa URL RPC, ID chainu a název sítě. Pokud chcete přidat i tokeny sítě Polygon, musíte importovat ještě adresu tokenu.Chcete-li přidat síť Matic Mainnet do Metamask, postupujte takto: 1) Klikněte na rozevírací nabídku „Networks“ (Sítě)...


 • Jak vybrat penize z trezoru?
 • Žádný problém. Jednoduše zvolte možnost Vybrat a zadejte částku, kterou chcete převést. Peníze se okamžitě objeví na vašem hlavním účtu Revolut. Když zvolíte možnost Uzavřít trezor, přesuneme na váš hlavní účet celý zůstatek z trezoru a trezor uzavřeme.Jak vybrat trezor na peníze? Jak vybrat BTC z trezoru? Odeslání kryptoměny z Trezoru Pokud byste chtěli kryptoměny z Trezoru odeslat, kliknete na...


 • Jaké Kryptoměny podporuje Trezor One?
 • TREZOR podporované kryptoměny: BTC, ETH, LTC, ETC, ZEC, DASH, DOGE. TREZOR podporuje celou řadu kryptoměn. Kromě Bitcoinu na zařízení můžete uložit a zasílat kryptoměny Ethereum, Ethereum Classic, ZCash, Litecoin, Namecoin, Dogecoin, Dash a Bitcoin Testnet.Jak poslat krypto do trezoru? Z rozsáhlé nabídky kryptoměn si vyberte tu svou, já si pro tento účel zvolím bitcoinovou peněženku. Když v peněže...


 • Как работает карта Binance?
 • Как работает карта Binance Visa Карта привязана к Кошельку карты на аккаунте Binance, который можно пополнить со спотового кошелька. Вы можете легко оплачивать покупки в любой из 60 миллионов точек по всему миру: при использовании карты Binance Visa криптовалюты на карте автоматически конвертируются в местную валюту.Как работает Подарочная карта Бинанс? Подарочная карта Binance позволяет отправлят...


 • Для чего нужна карта Бинанс?
 • Binance Card создана в партнерстве с Contis. Это позволит перемещенным украинцам совершать или получать криптоплатежи и совершать покупку в розничных торговых точках в ЕЭЗ, принимающих оплату картой.Где работает карта Бинанс? При помощи карты Binance Visa пользователи смогут рассчитываться в криптовалюте в более чем 60 миллионах точках по всему миру, где принимают Visa. Кроме того, теперь карту мо...


 • Как получить 75 долларов от Бинанс?
 • Как получить помощь Для того чтобы получить помощь, необходимо пройти верификацию в одном из фондов: Rotary Club Kyiv International, «Паляница» и iSans. Возможность получить выплаты имеют только женщины. Организатор проекта благотворительный фонд Binance Charity, средства выделяет Binance.Как получить денежную помощь от Binance? Как получить помощь Для того чтобы получить помощь, необходимо пройти...


 • Co je to adresa na Binance?
 • Криптовалютный адрес – это уникальная строка из букв и цифр кошелька для криптовалюты, используемая для отправки и получения криптовалюты. Адрес указывает на расположение кошелька в блокчейне.Что такое адрес в Бинансе? Криптовалютный адрес – это уникальная строка из букв и цифр кошелька для криптовалюты, используемая для отправки и получения криптовалюты. Адрес указывает на расположение кошелька в...


Comments

Leave a Comment

Posli nam email